Doză legătură multiplă - termosistem (polistiren), 100x230x250 mm - Kopos KEZ-3_KB
La comanda
Cod Produs: 9059-48
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 9059-48 |
|---|---|
| Descriere | Kaiser Manșon de etanșare |
| Echipat | DA |
| rezistență UV | DA |
| număr intrare cabluri | 1 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 150 mm |
| Lăține | 150 mm |
| Înălțime | 30 mm |
| Diametru conductei | 15 - 22 mm |
Scoateți folia de pe manșon. | Lipiți mâneca și apăsați ferm pe bază, lucrând spre exterior din centru. |
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.