Doză platformă - termosistem, montare în izolație, pentru corpuri iluminat - Kopos MDZ_KB
La comanda
Cod Produs: 9059-62
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 9059-62 |
|---|---|
| Descriere | Kaiser Manșon de etanșare pentru 1-6 cabluri |
| Echipat | DA |
| rezistență UV | DA |
| număr intrare cabluri | 1 - 6 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 320 mm |
| Lăține | 320 mm |
| Înălțime | 30 mm |
| Diametru conductei | 16 - 25 mm |
Înainte ca manșonul să poată fi lipit în poziție, asigurați-vă că suprafața este lipsită de praf. Apoi scoateți folia de protecție,... | …lipiți manșonul în poziție și netezește-l bine pe suprafață, lucrând din interior spre exterior. |
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.