Cutie electrică - siguranțe - exterior IP66 500x400x200mm Hager Orion+ FL263B
In stoc
Cod Produs: SKY509
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | SKY509 |
|---|---|
| Descriere | cutie metalică |
| Material | metalic |
| Grad protecție IP | IP65 |
| Montaj | aparent |
| Plastroane | DA |
| Număr module | 24 module, 12 per rând |
| Număr rânduri | 2 |
| Greutate | 7 kg |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 400 mm |
| Lățime | 300 mm |
| Adâncime | 200 mm |
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.