-
Siguranțe, Diferențiale, Separatori & Busbar
-
Tablouri electrice
-
Materiale electrice pentru sisteme fotovoltaice
-
Contactori, Relee, Contoare & Surse
-
Descărcătoare de supratensiune (SPD)
-
Doze electrice & cutii de joncțiune
-
Cleme și conectori electrici
-
Siguranțe fuzibile & Separatori portfuzibili
-
Cabluri, Canal cablu, Tuburi copex
-
Corpuri de iluminat
-
Sisteme de împământare
-
Prize și întrerupătoare
-
Spray-uri, spume și lubrifianți
-
Scule și unelte pentru electricieni
-
Cărți pentru electricieni
-
Accesorii electrice
-
Industrial
- Lichidări stoc
- Promoții
- Producători
- Blog
- Info
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
Stocurile disponibile sunt ultimele.
Cod Produs: IK201004
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
de produse
si european
rapida
personalizate
utile
de incredere
Schrack IK201004
| Cod | IK201004 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840131031 |
| Nivel | Clemă șir Schrack |
| Tip clemă șir | clemă șir de nul |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Putere disipată | 0,1 W |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 2 |
| Secțiune transversală nominală | 4 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,2 mm² ... 6 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,2 mm² ... 6 mm² |
| culoare | albastru |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 32 A |
| Voltaj nominal | 800 V |
| Marcă originală | Cabur |
Dimensiuni
| Lățime | 58 mm |
|---|---|
| Înălțime | 6,2 mm |
| Adâncime | 45 mm |
Garanție
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Link-uri utile
Link producător
Fișă tehnică (producător)
- Curent nominal
- 32 A
- Tip montaj
- șină DIN
- Numar Conexiuni
- 2
- Tip clemă
- clemă șir
- Sectiune
- 4 mm²
- Material conexiune
- Cupru-Cupru
- Culoare
- albastru
- Gama
- Schrack IK
- Tip
- clemă șir
Fișă tehnică
Produse Similare
Clema șir 2 conexiuni max. 1 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2200-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2202-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 16 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2216-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2001-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2201-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 2.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2202-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2204-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 4 mm² galben-verde TopJobs Push-In - Wago 2204-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2206-1204
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2206-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2204-1204
In stoc
Clema șir 3 etaje 6 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2002-3231
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 10 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2210-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 35 mm² verde-galben - Wago 285-137
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2201-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2201-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2202-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 6 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2206-1207
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2102-5201
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2102-5204
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2106-5204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 10 mm² galben-verde TopJobs Clamp - Wago 2110-5207
In stoc
Clema șir 2 etaje 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2202-2702
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 10 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2110-5201
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 10 mm² albastru TopJobs CLAMP - Wago 2110-5204
In stoc
16 produse similare
Clema șir 4 etaje 16 conexiuni max. 1.5 mm² albastru PTRV 4-PV/BU - Phoenix Contact 3270247
In stoc
Clema șir derivație 11 conexiuni max. 1.5 mm² gri PTFIX - Phoenix Contact 3214080
In stoc
Clema șir mini 2 conexiuni max. 4 mm² gri MPT 4 - Phoenix Contact 3249000
La comanda
Clema șir cu pârghie și buton 3 conexiuni max. 4 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2104-5301
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2204-1201
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 2.5 mm² albastru PT 2.5-TWIN BU - Phoenix Contact 3209552
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2102-5201
In stoc
Clema șir 3 etaje 6 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2002-3231
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 6 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2106-5201
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 10 mm² gri XTV 10 TWIN - Phoenix Contact 1329603
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 6 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2206-1207
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 2.5 mm² albastru - Tracon Electric TSKC 2.5/3-K
La comanda
Clema șir 2 etaje cu buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri Push-in CAGE CLAMP - Wago 2002-2702
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 10 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2210-1201
In stoc