Distanțier ventilație - lungime 0,5 m - accesoriu pentru circulația aerului în tablouri/canale - Hager LZ060
In stoc
Cod Produs: 002061952
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice Siguranta Diferentiala RCCB ETI 002061952 3P+N 40A 30mA Tip B Trifazat
| Cod produs | 002061952 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838400096890 |
| Producător | ETI |
| Tip accesoriu | RCCB Trifazat |
| Numar poli | 3P+N |
| Curent nominal | 40A |
| Sensibilitate diferentiala | 30mA |
| Tip curent rezidual | B |
| Capacitate rupere | 10kA |
| Numar module | 4 |
| Montaj | Sina DIN 35mm |
| Conexiune sus | Biconnect |
| Conexiune jos | Biconnect |
| Sectiune conductor rigid | 1-25mm² |
| Tip conexiune mecanica | Cu Surub |
| Tensiune nominala | 400-415V AC |
| Frecventa | 50/60Hz |
| Standard | EN 61008-1 IEC 62423 |
| Greutate neta | 430 g |
| Greutate bruta | 570 g |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.