Releu monitorizare tensiune trifazat sub/supratensiune,400VAC, 8A, 2M, reglaj Umin și Umax de la ±5% la ±20%, Hager, EU302
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: UR5U1011
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840517125 |
|---|---|
| Lungime | 65,00mm |
| Lățime netă | 17,50mm |
| Înălţime | 88,00mm |
| Masă netă | 0,07kg. |
| disipare | 0,80W |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -25°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 55°C |
| Funcţie | tensiune |
| Domeniu măsură | 24V-AC/DC & 230V-AC |
| Tensiune | 230V, 24V |
| Tensiune DC | 24V |
| Versiune | modular |
| Serie | UR5 |
| Pachete disponibile | 1 buc., 50 buc. |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.