Separator portfuzibil 2P 32A 1000V DC (10x38) - ETI 002540203
In stoc
Cod Produs: 3061334
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Siguranță fuzibilă CH10x38 10A gPV 1000V DC
| Cod produs | 3061334 |
|---|---|
| Cod GTIN | 4046356523660 |
| Descriere | Siguranță fuzibilă fotovoltaică |
| Producător | Phoenix Contact |
| Serie | gPV Series |
| Tip siguranță | Cilindrică, ceramică |
| Caracteristică | gPV (protecție fotovoltaică) |
| Curent nominal | 10 A |
| Tensiune nominală DC | 1000 V |
| Capacitate de rupere DC | 30 kA |
| Dimensiuni (standard) | 10.3 x 38 mm (Midget/5AG) |
| Diametru | 10.3 mm |
| Lungime | 38 mm |
| Putere disipată | 2.4 W |
| Integrală de topire I²t | 8.3 A²s |
| Culoare corp | Alb |
| Material corp | Ceramică |
| Clasificare inflamabilitate UL 94 | V0 |
| Montaj | Necesită portfuzibil |
| Standard conformitate | IEC 60269-6 |
| Greutate neta | 9 g |
| Greutate bruta | 11 g |
| Certificări | UL |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.