Statie de incarcare EV - Tip 2 22kW (3P/1P) Ecran LCD (WLAN/BT) Albastru - Victron Energy EVC300400300
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 6570020
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Ion Wallbox-urile sunt utilizate pentru încărcarea vehiculelor electrice în zone private ca punct de încărcare unic. Potrivit pentru montarea fixă pe perete în interior sau în zonă exterioară protejată.
- încărcare în Modul 3 în conformitate cu IEC 61851-1
- încărcare monofazată, bifazată și trifazată
- potrivit pentru rețelele TN și TT
- monitorizare integrată a temperaturii
- monitorizarea curentuluirezidual DC
- informații de stare prin intermediul afișajului LED
- pre-cablat gata de conectare
- inclusiv cablu de încărcare de 5 m cu mufă de încărcare de tip 2 și suport pentru cablu
- alimentare de sus sau de jos
- elemente de design din oțel inoxidabil
- puterea de încărcare poate fi limitată la o valoare fixă, setarea din fabrică fiind de 11 kW
- protocol Modbus RTU prin interfața RS-485 pentru comunicare bidirecțională
- pentru a fi controlat prin Modbus RTU pentru gestionarea dinamică a sarcinii, încărcare dinamică optimizată pentru energia fotovoltaică și autentificare digitală (prin web/aplicație) cu control extern (ASKI, Smart1Solutions, Loxone, Comexio).
- contact de eliberare fără potențial pentru, de exemplu, sisteme fotovoltaice, receptoare de control al ondulației
| Proiectarea conexiunii | trifazat |
|---|---|
| Putere nominală de conectare | 22 kW |
| Max. per punct de încărcare | 22 kW |
| Tip de montaj | Montaj pe perete |
| Funcție de control al accesului | nu |
| Protecţie la supratensiune pentru tehnica | nu |
| Numărul de puncte de încărcare | 1 |
| Numărul de prize CEE | 0 |
| Numărul de prize SCHUKO | 0 |
| Numărul de cuple de încărcare CHAdeMO | 0 |
| Numărul de cuple de încărcare GB CA | 0 |
| Numărul de cuple de încărcare GB CC | 0 |
| Numărul conexiunilor de încărcare tip 1 CCS | 0 |
| Numărul conexiunilor de încărcare tip 1 | 0 |
| Numărul de cuple de încărcare tip 2 | 1 |
|---|---|
| Numărul de cuple de încărcare tip 2 CCS | 0 |
| Numărul de prize de încărcare GB | 0 |
| Numărul de prize de încărcare tip 2 | 0 |
| Numărul conexiunilor de încărcare tip 3 | 0 |
| Numărul de întrerupătoare FI tip A | 0 |
| Numărul de întrerupătoare FI tip B | 0 |
| Cu contor de energie | nu |
| Cu tablou electric principal (HAK) | nu |
| Cu interfață de comunicare | da |
| Cu management de sarcină | nu |
| Cu întrerupător de putere | nu |
| Grad de protecţie | IP66 |
| Grad de protecție IK | IK08 |
| Înăl ţime | 330 mm |
|---|---|
| Lăţimea | 300 mm |
| adâncime | 127 mm |
|---|
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.