Cutie electrică - siguranțe - exterior IP65 350x300x200mm ușă metalică Orion+ Hager FL155A
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: SKY510
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | SKY510 |
|---|---|
| Descriere | cutie metalică |
| Material | metalic |
| Grad protecție IP | IP65 |
| Montaj | aparent |
| Plastroane | DA |
| Număr module | 48 module, 16 per rând |
| Număr rânduri | 3 |
| Greutate | 10.2 kg |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 500 mm |
| Lățime | 400 mm |
| Adâncime | 200 mm |
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
La comanda
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.