Tester cu simulare stări de încărcare 13-63A cu priză Shucko și LED-uri fază, PanControl Wallboxtester
La comanda
Creionul de tensiune Pancontrol PSD150 este un tester unipolar de 150 mm, dotat cu lampă cu neon pentru verificarea tensiunii alternative în intervalul 125 V – 250 V.
Cod Produs: PAN PSD150
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice PAN PSD150
| Tensiune alternativă AC (V~) | 125 V - 250 V |
|---|---|
| Lungime totală | 150 mm |
| Dimensiuni lamă | 3 x 65 mm |
| Material lamă | Oțel de scule întărit C60 |
| Material carcasă | ABS rezistent la impact |
| Grad de protecție | IP 54 (rezistent la stropire) |
| Greutate (netă) | 29 g |
| Sursă de alimentare | Nu necesită baterie |
Aplicații recomandate
Componente incluse
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.