Tester cu simulare stări de încărcare 13-63A cu priză Shucko și LED-uri fază, PanControl Wallboxtester
La comanda
Creionul de tensiune Pancontrol PSD190 este un tester unipolar de 190 mm, robust și fiabil, echipat cu lampă cu neon pentru identificarea rapidă a prezenței tensiunii în instalațiile electrice.
Cod Produs: PAN PSD190
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice PAN PSD190
| Tensiune alternativă AC (V~) | 125 V - 250 V |
|---|---|
| Lungime totală | 190 mm |
| Dimensiuni lamă | 3,5 x 100 mm |
| Material lamă | Oțel de scule întărit C60 |
| Material carcasă | ABS rezistent la impact |
| Grad de protecție | IP 54 (rezistent la stropire) |
| Greutate (netă) | 35 g |
| Sursă de alimentare | Nu necesită baterie |
Aplicații recomandate
Componente incluse
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.