Tablou multimedia metalic - 48M (4x12) încastrat ușă albă perforată Volta Hager VU48NW
In stoc
1
Cod Produs: DTWE125445
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DTWE125445 |
|---|---|
| Descriere | Schrack Dulap electric |
| Nivel | Dulap electric |
| Greutate | 15,80 kg |
| Capacitate de încărcare | 80 kg |
| Grad protecție IP | IP 20 |
| Serie | S-RACK |
| UV | 12 |
| Culoare | gri deschis, albastru |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înățlime | 595 mm |
| Lățime | 540 mm |
| Adâncime | 450 mm |
Link producător
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.