Papuc - Inelar - Neizolat - Cupru stanat - 6 mm² - M8 - SEZ DK a.s. - 10011938.00
La comanda
Cod Produs: ITR050362041
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy Isolation Trans. 3600W Auto (ITR050362041)
| Cod producător | ITR050362041 |
|---|---|
| Cod EAN | 8719076022831 |
| Producător | Victron Energy |
| Putere nominală | 3600 W |
| Tensiune intrare | 115 / 230 V (Comutare Automată) |
| Tensiune ieșire | 115 sau 230 V |
| Curent nominal | 32 A (115V) / 16 A (230V) |
| Frecvență | 50 / 60 Hz |
| Tip transformator | Toroidal (zgomot redus, greutate mică) |
| Soft Start | Da (integrat) |
| Siguranță intrare | Da (întrerupător automat) |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Grad de protecție | IP21 |
| Greutate netă | 24 kg |
| Greutate brută | 26 kg |
| Dimensiuni (h x l x a) | 362 x 258 x 218 mm |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.