Papuc - Tubular - Neizolat - Cupru stanat - 25 mm² - M6 - Forch - 3705 9 25 6
In stoc
Cod Produs: ITR040202041
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy Isolation Trans. 2000W (ITR040202041)
[cite_start]| Cod producător | ITR040202041 |
|---|---|
| Cod EAN | 8719076022800 |
| Producător | Victron Energy |
| Putere nominală | 2000 W |
| Tensiune intrare | 115 sau 230 V |
| Tensiune ieșire | 115 sau 230 V |
| Curent nominal | 17 A (115V) / 8.5 A (230V) |
| Soft Start | Nu (model 2000W nu necesită soft start complex) |
| Siguranță intrare | Da |
| Greutate netă | 10 kg |
| Greutate brută | 12 kg |
| Dimensiuni (h x l x a) | 375 x 214 x 110 mm |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.