Papuc - Tubular - Neizolat - Cupru stanat - 16 mm² - M8 - Forch - 3705 9 16 8
In stoc
Cod Produs: ITR000702001
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy Isolation Transformer 7000W (ITR000702001)
| Cod producător | ITR000702001 |
|---|---|
| Cod EAN | 8719076022824 |
| Producător | Victron Energy |
| Putere nominală | 7000 W |
| Tensiune intrare | 230 V |
| Tensiune ieșire | 230 V |
| Curent nominal | 32 A |
| Frecvență | 50 / 60 Hz |
| Soft Start | Da |
| Siguranță intrare | Nu (necesită protecție externă) |
| Greutate netă | 31 kg |
| Greutate brută | 34 kg |
| Dimensiuni (h x l x a) | 362 x 258 x 218 mm |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.