Papuc - Inelar - Neizolat - Cupru stanat - 6 mm² - M8 - SEZ DK a.s. - 10011938.00
La comanda
Cod Produs: ITR040362041
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy Isolation Trans. 3600W (ITR040362041)
| Cod producător | ITR040362041 |
|---|---|
| Cod EAN | 8719076022817 |
| Producător | Victron Energy |
| Putere nominală | 3600 W |
| Tensiune intrare | 115 sau 230 V |
| Tensiune ieșire | 115 sau 230 V |
| Curent nominal | 32 A (115V) / 16 A (230V) |
| Soft Start | Da |
| Siguranță intrare | Da |
| Greutate netă | 23 kg |
| Greutate brută | 26 kg |
| Dimensiuni (h x l x a) | 362 x 258 x 218 mm |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.