Invertor On-Grid - 2400W 3000VA 12V Quattro VE.Bus - Victron Energy QUA123020010
La comanda
Cod Produs: ITR000100001
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Victron Energy Autotransformer 32A (ITR000100001)
| Cod producător | ITR000100001 |
|---|---|
| Cod EAN | 8719076022084 |
| Producător | Victron Energy |
| Tensiune intrare/ieșire | 120 / 240 V |
| Curent maxim trecere (240V) | 32 A |
| Curent neutru (nominal) | 32 A (3800 VA) |
| Frecvență | 50 / 60 Hz |
| Siguranță intrare | Da, bipolară 32A |
| Greutate | 12.5 kg |
| Greutate brută | 16 kg |
| Dimensiuni (h x l x a) | 375 x 214 x 110 mm |
Garanție
| Garanție comercială persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție comericală persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | 5 ani Victron Energy |
Link-uri utile
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.