Element terminal - capac - pentru clemele șir gama 2116 (2 conexiuni) gri grosime 1mm - Wago 2116-1291
In stoc
Cod Produs: 2116-5204
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2116-5204 |
|---|---|
| Cod EAN | 4055143754484 |
| Nivel | Clemă șir Wago |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Putere disipată | 2.426 W |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 2 |
| Secțiune transversală nominală | 16 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,5 mm² ... 16 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 20 ... 6 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,5 mm² ... 25 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 20 ... 4 (convertit conform IEC) |
| culoare | albastru |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 76 A |
| Voltaj nominal | 800 V |
| Lățime | 12 mm |
|---|---|
| Înălțime | 91.5 mm |
| Adâncime | 45.2 mm |
| Adâncime de la marginea șinei DIN | 37.1 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Declarație conformitate (UE)
Declarație conformitate (UK)
Link producător
Atestat de conformitate (ATEX)
Aprobare pentru zone periculoase (ATEX)
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.