Busbar - Baretă alimentare - 3P trifazat tip furcă 12M (4x MCB 3P) 10mm² 63A Hager KDN363F
In stoc
1
Cod Produs: SPB415
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Poziție neutră: | stânga |
| Număr de poli: | 4 P |
| Tipul polilor: | 3P+N |
| Contact de semnal pentru afişare la distanţă: | Nu |
| Led de semnalizare: | Afişarea defecţiunilor |
| Frecvenţă: | 50/60 Hz |
| Curent nominal de scurgere(In): | 5 kA |
| Tensiune nominală de regim curent alternativ: | 230/400 V |
| Tensiunea maximă în regim permanent Uc: | 275 V |
| Nivel de protecţie superior: | 1 kV |
| Curent maxim de descărcare (Imax) sau curent de impuls (Iimp): | 15 kA |
| Lăţime produsului instalat: | 72 mm |
| Cuplu: | 3,6 Nm |
| Tip de montaj: | Şină DIN (REG) |
| Diametrul conexiunii cu conductor rigid: | 35 mm² |
| Împământare cu cablu rigid: | 35 mm² |
| Diametrul conexiunii cu conductor flexibil: | 25 mm² |
| Împământare cu cablu flexibil: | 25 mm² |
| Clasă de cerinţe IEC61643-1/VDE0675-6: | 2/ C/ T2 |
| Conform directivelor europene WEEE: | afectat |
| Tip de protecţie IP: | IP20 |
| Grad de poluare conform IEC 60664 / IEC 60947-2: | 2 |
| Altitudine: | 2000 m |
| Temperatură de depozitare: | -40 to 80 °C |
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.