Descarcător supratensiune - SPD - Tip 1+2 3P+N trifazic broșabil cu semnalizare 4M 12.5kA/50kA - ETI 002442918
In stoc
1
Cod Produs: SPA931
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Proprietate | Detalii |
|---|---|
| Beacon | Da |
| Tensiune nominală de funcționare Ue (AC) | 240 / 415 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Tensiune maximă de funcționare continuă Uc | 335 V |
| Nivel de protecție de tensiune Up | 1,2 kV |
| Grad de protecție Up L-PE / N-PE IEC61643-11 | 1,7 kV |
| Tensiune maximă continuă DC Uc_AC IEC61643 | 335 V |
| Grad de protecție Up N-PE conform IEC61643-11 | 1,7 kV |
| Siguranță | 160 A |
| Sectiune transversală de conectare intrare SSK (cablu flexibil) | 0,4 / 1,5 mm² |
| Tip rețea | TT / TN-S |
| Adâncime produs | 77,5 mm |
| Înălțime produs | 89,8 mm |
| Lățime produs | 71,2 mm |
| Montare | Șină TS |
| Capacitate terminale intrare/ieșire (conductor solid) | 1,5 / 35 mm² |
| Capacitate terminale intrare/ieșire (fire torsionate) | 1,5 / 25 mm² |
| Cu contact de la distanță | Da |
| Aprobări | KEMA |
| Încercări conform PN-EN 61643-11 | T1+T2 |
| Directiva europeană DEEE | Aplicabilă |
| Temperatura de funcționare | -40…80 °C |
| Număr de module | 4 |
| Caracteristici | B+C |
| Curent | AC - Alternativ |
Caracteristică:
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.