Busbar - Baretă alimentare - 1P monofazat tip furcă 12M (12x MCB 1P) 10mm² 63A IZ10/1F/12 ETI 002921143
In stoc
Cod Produs: 002442959
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Descarcator la supratensiune ETI 002442959
| Cod | 002442959 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838895829102 |
| Descriere | Descarcator ETI |
| Tensiune maximă AC | 255 V |
| Tip | T2 |
| Curent de supratensiune nominal de descarcare | 20 kA |
| Capacitate de rupere la scurtcircuit | 25 kA |
| Curent maxim de descărcare | 40 kA |
| Tehnologie | MOV |
| Sistem rețea | TN-S |
| Numar module | 2 |
| Gabarit | 2M |
| Deprosabil | DA, cu semnalizare |
| Tip semnalizare | optic |
| Greutate netă | 277 g |
| Greutate brută | 290 g |
Dimensiuni
| Înălțime | 99 mm |
|---|---|
| Lățime | 36 mm |
| Adâncime | 67 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.