Tablou multimedia metalic - 48M (4x12) încastrat ușă albă perforată Volta Hager VU48NW
In stoc
1
Cod Produs: DTWE165445
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DTWE165445 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840868906 |
| Nivel | Dulap electric Schrack |
| Tip dulap electric | Dulap electric tip Rack de perete |
| Gamă | DTW |
| Culoare | gri deschis (RAL 7035) albastru (RAL 5005) |
| Grad de protecție IP | IP 20 |
| Număr unități | 16U - 855mm |
| UV | 16 |
| Greutate | 19,20 kg |
| Lățime | 540 mm |
|---|---|
| Înălțime | 773 mm |
| Lungime | 450 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.