Set adaptor rack tăvi DTFT marire sarcină maximă permisă - Schrack DTFTZ001
In stoc
1
Cod Produs: DTWA126045
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DTWA076045 |
|---|---|
| Descriere | Schrack Dulap electric |
| Nivel | Dulap electric |
| Greutate | 15,40 kg |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Grad protecție IP | IP 20 |
| Serie | S-RACK |
| UV | 12 |
| Culoare | gri deschis, albastru |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înățlime | 600 mm |
| Lățime | 646 mm |
| Adâncime | 450 mm |
Link producător
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.