Tablou multimedia metalic - 48M (4x12) încastrat ușă albă perforată Volta Hager VU48NW
In stoc
Cod Produs: DTWA206045
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | DTWA206045 |
|---|---|
| Descriere | Schrack Dulap electric |
| Nivel | Dulap electric |
| Greutate | 30,80 kg |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Grad protecție IP | IP 20 |
| Serie | S-RACK |
| UV | 20 |
| Culoare | gri deschis, albastru |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înățlime | 600 mm |
| Lățime | 1001 mm |
| Adâncime | 450 mm |
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.